ОДЕСЬКА ГІДРОГЕОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНА ЕКСПЕДИЦІЯ

Робоча нарада з управлінням водними ресурсами

25-26 жовтня 2016 року в м. Одеса відбулася нарада-семінар за темою: «Результати роботи РВВВР за 9 місяців. Імплементація Україною Водної Рамкової Директиви Європейського союзу» за участю представників Одеського облводресурсів та Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції.

На нараді-семінарі виступили заступник голови Одеського облводресурсів Кічук І.Д., а з боку Одеської ГГМЕ начальник Кожушко А.І., головний інженер Кугут А.А., начальник ГГМП Мєдвєдєв О.Ю., начальник регіонального відділу використання водних ресурсів Кушнір С.А. та інженери підконтрольних районів.

Заступник начальника Одеського облводресурсів Кічук Іван Дмитрович поставив основні завдання відділу використання водних ресурсів в сучасних умовах роботи з водокористувачами та органами місцевого самоврядування. Розповів про зміни у водному законодавстві України. Окремо розглянуто питання щодо вимог Водної рамкової директиви ЄС 2000/60/EС та покращення роботи з місцевими органами самоврядування щодо безхазяйних ГТС й обстеження стану водних об’єктів.

Заступник начальника відділу ВВР та МВ Одеського облводресурсів Бужинська Ольга Миколаївна доповіла про забезпечення удосконалення Одеським облводресурсів впровадження ГІС системи на прикладі проекту «Водні об’єкти Одеської області» створеного на базі ГІС системи.

Під час наради-семінару розглядалися питання щодо:

- пріоритетних напрямків діяльності та першочергових завдань гідрогеолого-меліоративних підрозділів Держводагентства;

- результатів роботи відділу водних ресурсів за 9 місяців 2016 року;

- роботи по паспортизації водних об`єктів;

- адаптації законодавства України щодо вимог ВРД ЕС;

- змін в водному законодавстві України, удосконалення роботи в ГІС програмі;

- перспективних напрямків діяльності водогосподарських організацій;

- організації роботи гідрогеолого-меліоративної служби в сучасних умовах, проблемних питань та пропозицій щодо підвищення ефективності її діяльності та ін.