ОДЕСЬКА ГІДРОГЕОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНА ЕКСПЕДИЦІЯ

Дозвільна діяльність

Відповідно до Водного кодексу України та Положення про Державне агентство водних ресурсів України, Агентство здійснює видачу одного документу дозвільного характеру, а саме дозволу на днопоглиблювальні роботи, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду (далі дозвіл).

Видача, анулювання, здійснення переоформлення та видача дублікатів дозволів у разі проведення зазначених робіт на землях водного фонду (крім проведення робіт на землях водного фонду у межах прибережних захисних смуг уздовж морів, морських заток і лиманів, у внутрішніх морських водах, лиманах і територіальному морі) видається Держводагентством відповідно до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду.

З метою отримання дозволу фізична або юридична особа звертається із відповідною заявою до Держводагентства – безпосередньо.

Видача дозволу здійснюється відповідно до затвердженої інформаційної картки та технологічної картки.

З питань видачі дозволу звертатися за телефоном (044) 234-30-91, Бабчук Валерій Станіславович — начальник відділу водних об’єктів та моніторингу вод управління водних ресурсів та координації діяльності територіальних органів, e-mail: voda_resurs@ukr.net.

У Державному агентстві водних ресурсів України місцем для роботи, де надається необхідна запитувачу інформація, є громадська приймальня, яка розташована на І поверсі адміністративної будівлі Держводагентства (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8).