ОДЕСЬКА ГІДРОГЕОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНА ЕКСПЕДИЦІЯ

День Дністра

До Дня Дністра на території Кодимського, Котовського, Красноокнянського, Великомихайлівського, Фрунзівського та Роздільнянського районів, території яких знаходяться у басейні річки Дністер, працівниками Одеської ГГМЕ проведені наступні заходи:

В Кодимському районі (інженер І-категорії Крещенський О.А.) – надана до друку стаття у місцеву газету «Вісті Кодимщини» присвячена святкування Дня Дністра, а також була проведена розчистка джерела біля Крутівського ставка №1 «Плешкан» (басейн р. Дністер) та упорядкування ПЗС цієї водойми.

В Котовському районі (інженер І-категорії Побережна О.Ю.) - до Дня Дністра проведено нараду з орендарями водойм Котовського району. Серед дітей дитячого будинку м. Котовськ  Побережна О. Ю. провела конкурс на тему «Барви Дністра». Організовані заходи:

- з облаштування зони відпочинку біля джерела Фонтанської сільської ради від побутового сміття;

- проведення обстежень водойм в басейні р. Дністер та відбір проб для визначення якості води в р. Ягорлик біля населених пунктів с. Глибочок та    с. Коси Косівської сільської ради.

- надана стаття присвячена святкуванню Дня Дністра у місцеву газету «Котоські вісті».

В Красноокнянському районі (інженер І-категорії Унтила Р. В.) організовано та проведено наступні заходи: прибирання ПЗС річки Ягорлик, розчистка джерела в смт. Красні Окни та подання статті у місцеву газету «Красноокнянський Вісник» на тему: «Міжнародний день Дністра»  № 28  від 10.07.2015 року.

У Роздільнянському районі (провідний інженер Реклізон А. А.) проведені суботники з розчистки ПЗС водних об’єктів на території Степанівської сільської ради (ставок № 3) та Лиманської селищної ради (Кучурганське в-ще). На апаратній нараді Роздільнянської РДА був виступ Реклізона А. А. на тему: «День Дністра та збереження водних ресурсів в басейні річки».

У Фрунзівському та Великомихайлівському районах (провідний інженер Чокан В. М., інженер І-категорії Григоренко В.Є.)

В районній газеті «Новини Фрунзівщини» була надрукована стаття присвячена Дню Дністра на тему: «Збережемо річку для майбутніх поколінь» № 51 від 11.07.2015 року, а також представниками Одеської ГГМЕ, органами місцевого самоврядування та місцевими жителями відбувся полив молодих саджанців та прибирання в межах прибережно-захисних смуг р. Кучурган та р. Канай, які відносяться до басейну р. Дністер.

На базі Одеської ГГМЕ 10 липня було проведені збори, присвячені Дню Дністра. Регіональним відділом використання водних ресурсів та службою комп'ютерної обробки інформації складені лінійні схеми всіх річок басейну Дністра, які протікають по території підконтрольних районах.