ОДЕСЬКА ГІДРОГЕОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНА ЕКСПЕДИЦІЯ

Всесвітня соціально-екологічна ініціатива "Дерева миру"

9 квітня 2016 року працівники Одеської ГГМЕ долучилися до Всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру». Разом зі всією країною вийшли в цей день на вулиці своїх міст, селищ та сіл, щоб висадити дерева, внесли свій вклад в озеленення України та виховання дбайливого ставлення підростаючого покоління до довкілля.

А саме у м. Одеса на території саду Одеської ГГМЕ була організована висадка молодих дерев.

У Іванівському районі проведено висадку саджанців сосни учнями Іванівської загальноосвітньої школи ім. Б. Ф. Дерев’янко на території Іванівського ДНЗ. В акції взяв участь інженер водних ресурсів Бабенчук Віктор Васильович, який власноруч висадив 12 дерев.

В той же час жителі Любашівського району висадили саджанці молодих дерев на території прибережної захисної смуги Любашівського ставку №1. До акції долучилася інженер водних ресурсів Гончар Оксана Миколаївна.

У Березівському районі жителі провели висадку саджанців дерев на території Березівського скверу. Одним із організаторів та учасників акції був працівник Одеської ГГМЕ, інженер водних ресурсів Горовий Микола Васильович.

В Савранського району, а саме жителями смт. Саврань ( в тому числі інженером водних ресурсів Ковбасюком Олександром Борисовичем) на території прибережно-захисної смуги р. Савранка була організована та проведена висадка саджанців молодих дерев.

В Ананьївському районі працівниками Ананьївської РДА за ініціативи працівника Одеської ГГМЕ, інженера водних ресурсів Лянко Тамари Василівни були висаджені саджанці молодих дерев на території прибережно-захисної смуги р. Тилігул.

Жителями Котовського району на території прибережно-захисної смуги р. Ягорлик була організована висадка саджанців молодих дерев. До акції долучилася інженер водних ресурсів Побережна Олена Юріївна.

У Фрунзівському районі одними з головних організаторів акції виступили працівники Одеської ГГМЕ, інженери водних ресурсів Чокан Володимир Михайлович та Григоренко Віталій Євгенович. Працівники райдержадміністрації, районної ради, районного будинку культури та музичної школи висадили близько 100 саджанців молодих дерев та кущів. Цей захід також висвітлено в статті районної газети «Новини Фрунзівщини» від 16.04.2016 року (автор Чокан В.М.).