ОДЕСЬКА ГІДРОГЕОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНА ЕКСПЕДИЦІЯ

Гідрогеолого-меліоративна партія

Гідрогеолого-меліоративна партія - основний підрозділ Одеської ГГМЕ, на який покладені функції щодо виконання моніторингу меліорованих та прилеглих земель Одеської області.

До складу партії входять Придунайський і Придністровський загони.

Начальник партії: кандидат гідрогеолого-мінеральгічних наук

Мєдвєдєв Олег Юрійович.

тел./факс:(04844)3-18-04

е-mail: oggme_team@mail.ua


Придунайський загін проводить дослідження з контролю за гідрогеолого-меліоративним станом меліорованих і прилеглих до них земель (в тому числі на території сільських населених пунктів в зоні зрошення) в зоні діяльності Болградського, Кілійського, Саратського, Ізмаїльського і Татарбунарського управлінь водного господарства в межах Саратського, Ізмаїльського, Кілійського, Болградського, Ренійського, Татарбунарського та Арцизького районів Одеської області. Під контролем загону також знаходяться всі сільські населені пункти Тарутинського району.

Загальна площа обслуговування складає – 168,7 тис. га. В тому числі 166537 га зрошувані землі, 1275 га осушувані землі та 892 га прилеглі землі. Крім того, спостереженнями було охоплено 124 сільських населених пунктів, площею 23,9 тис. га. Придунайський загін проводить агротехнічні роботи та лізиметричні і метеорологічні спостереження на Татарбунарській балансовій станції. Для оперативного контролю меліоративного стану та масштабів підтоплення фахівці загону проводять щоквартальне обстеження земель з дренажем в долині р. Дунай.

Начальник загону: Бондаренко Олексій Пилипович.

тел./факс:(04844)3-18-04

е-mail: oggme_team@mail.ru


Придністровський загін  проводить дослідження з контролю за гідрогеолого-меліоративним станом меліорованих і прилеглих до них земель  (в тому числі на території сільських населених пунктів в зоні зрошення) в зоні діяльності Дністровського, Овідіопольського та Білгород-Дністровського управлінь водного господарства в межах Біляївського, Овідіопольського та Білгород-Дністровського районів Одеської області. Під контролем загону знаходяться також ділянки меліорованих земель і сільські населені пункти на території Роздільнянського, Балтського, Ананьївського, Ширяївського та Іванівського районів.

Загальна площа обслуговування складає – 78,8 тис. га. В тому числі: 60324 га зрошувані землі; 3115 га осушувані землі; 15,4 тис. га землі, прилеглі до зрошуваних. Крім того, спостереженнями  охоплено 61 сільських населених пунктів, площею 24,2 тис. га.

Начальник загону: Громова Ніна Віталіївна.

тел./факс:(048)707-02-50

е-mail: www-oggme-@ukr.net